Samsonite

Produkty markowe

Samsonite online

Nasza strona Samsonite online oferuje przydatne informacje dotyczące marki, którą dotychczas może nie potrafiłeś znaleźć. Dowiesz się o sklepach marki Samsonite, ich godzinach otwarcia, znajdziesz mapy z najbliższymi sklepami, link na sprawdzone Samsonite sklepy online, ale również aktualny katalog czy też ulotkę. W razie problemów z zakupionym towarem marki Samsonite, doradzimy Ci, jak postępować w przypadku reklamacji lub zwrotu towaru. Można tutaj znaleźć ale i inne informacje. Czytaj więcej.

Samsonite Polska

Marka Samsonite działa oczywiście też w Polsce. Samsonite PL posiada sieć sklepów, które można znaleźć w kilku miastach polskich, może nawet w tym twoim. Pełna lista sklepów, godziny otwarcia i mapy znajdziesz poniżej.

Samsonite sklep online

Jeśli jesteś człowiekiem nowoczesnym i zakupy przez internet nie sprawiają Ci żadne kłopoty lub tylko nie chce Ci się biegać po sklepach, z pewnością docenisz możliwość kupić produkty marki Samsonite w sklepie online. Dużo osób szuka Samsonite sklep online tylko dlatego, by mogli obejrzeć sortyment i stwierdzić ceny poszczególnych produktów, ale zakupu dokonają raczej w sklepie zwykłym, by mogli towar zabrać do rąk i wypróbować go sobie.

Druga grupa ludzi robi to na odwrót – najpierw odwiedzi sklep Samsonite i przymierzy produk. Nie kupi go owszem od razu w sklepie, ale w zaciszu własnego domu poszuka Samsonite sklepy online i dopiero w tym najtańszym dokona zakupu. Obojętne jest, czy należysz do jednej czy drugiej grupy klientów, mamy dla Ciebie kilka wskazówek dotyczących Samsonite sklepów online. Do pola wyszukiwania znajdującego się poniżej wystarczy napisać „Samsonite sklep online” i kliknąć w „Szukaj sklepy online”. Następnie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania Samsonite sklepów online. Ogólnie obowiązuje, że najbardziej jakościowe wyniki znajdują się na pierwszym miejscu, dlatego polecamy odwiedzić właśnie te sklepy. Możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni Samsonite sklep online ze świetnymi cenami produktów.

Jeśli masz już doświadczenia z zakupami marki Samsonite w internecie i znasz jakościowy sklep online z produktami tej marki, możesz nam o nim napisać, bardzo chętnie opublikujemy go na naszych stronach internetowych pomagając tym innym gościom w poszukiwaniu Samsonite sklepów online.

Sklepy Samsonite

Jak już wspomniano, Samsonite posiada w Polsce sieć sklepów, w których możesz kupić jakościowe i markowe produkty. Jeśli więc nie chcesz korzystać z oferty żadnego Samsonite sklepu online, poniżej podajemy mapę sklepów Samsonite w pobliżu twojej miejscowości.

Katalog Samsonite

Katalogi Samsonite są znaczącym źródłem informacji o produktach tej marki. Oferują przegląd produktów, aktualne ceny, rabaty lub specialne oferty. Dziś jednak niemal wszystko można znaleźć w internecie, dlatego znaczenie katalogów zaczyna słabnąć. Również katalogów Samsonite już nie znajdziesz tyle co w przeszłości. Przecież bardziej prostsze jest wyszukać sobie Samsonite sklepy online bezpośrednio w zaciszu własnego domu porównując oferty i ceny różnych sprzedawców. Ponadto sklepy internetowe często oferują zniżki, czasami nawet czasowo ograniczone, więc możliwość natychmiastowego zakupu z domu może być wielką zaletą nawet jeśli chodzi o ceny. W Samsonite sklepach online po prostu zaoszczędzisz! Dlatego polecamy wyszukać sobie sklepy online za pośrednictwem wyszukiwarki znajdującej się powyżej. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Jeśli pomimo to chciałbyś znaleźć jakiś starszy lub aktualny katalog Samsonite, możesz to znów zrobić za pośrednictwem wyszukiwarki, tym razem jednak podajemy formularz dla wyszukiwania katalogów.  Do pola wyszukiwania napisz na przykład „katalog Samsonite 2015“ i kliknij w przycisk „Szukaj katalog“. Ponownie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania, z których wystarczy już wybrać sobie to, co Cię zaciekawi.

Samsonite Warszawa

Samsonite znajduje się także w naszej stolicy – w Warszawie. W tym mieście można na pewno znaleźć  największą ilość sprzedawców i sklepów marki Samsonite. Jeśli chcesz poszukać wszystkie sklepy lub cokolwiek, co dotyczy Samsonite Warszawa, polecamy tą stronę – Samsonite Warszawa.

Samsonite Kraków

Próbujesz znaleźć markę Samsonite w Krakowie? Nie możemy w stu procentach potwierdzić Ci, że sklep Samsonite znajdziesz również w tym mieście, bowiem znajduje się tutaj mniej sklepów. Jeśli nie jesteś pewien, czy w Krakowie znajdują się sklepy Samsonite lub chciałbyś zyskać więcej informacji na temat działalności w Krakowie, odwiedź Samsonite Kraków.

Godziny otwarcia Samsonite

Jeśli chcesz odwiedzić sklep Samsonite i nie jesteś pewien, od i do której jest on otwarty, wystarczy odwiedzić stronę internetową centrum handlowego, w którym sklep znajduje się i tam w bardzo prosty sposób znajdziesz godziny otwarcia. Jeśli twój sklep Samsonite nie znajduje się w żadnym centrum handlowym ani w domie handlowym, spróbuj poszukać go podając nazwę marki i adres sklepu. Większość sprzedawców ma dziś już własne strony internetowe, więc pożądaną informację na pewno bez problemów znajdziesz. I kiedy będziesz już na stronie internetowej, możliwe jest, że będzie ona zawierać również sklep online, będziesz więc mógł kupić sobie produkty Samsonite bezpośrednio za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Zaoszczędzisz czas poszukiwaniem godzin otwarcia Samsonite i wędrówkami po sklepach. Szybkie i efektywne. I często nawet też tańsze niż w sklepach zwykłych.

Większość sklepów ma godziny otwarcia od 9:00 do 17:00 aż 18:00 i są otwarte od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są sklepy Samsonite w dużych centrach handlowych, gdzie godziny otwarcia są dłuższe niż w typowych mniejszych sklepach i to zazwyczaj od 9:00 do 21:00 i również w weekendy i święta. Jeśli więc masz możliwość chodzić na zakupy do centrów handlowych, tylko trudno napotkasz zamknięty sklep Samsonite.

Samsonite ulotka

Nie masz w swojej skrzynce pocztowej aktualną ulotkę Samsonite? Możliwe jest, że Samsonite przestaje inwestować w reklamę drukowaną i przechodzi na online propagację swoich produktów i marki. Pomimo to ciągle wolisz być na bieżąco informowany o ofertach, nowościach i rabatach marki Samsonite? Śledź ją online! Zapisz się do naszego newslettera lub dodaj sobie naszą stronę internetową na Facebook, Google+ lub Twitter i bądź zawsze poinformowany o marce Samsonite.

Zwrot towaru Samsonite

Kupiłeś dla siebie produkty Samsonite i później w domu stwierdziłeś, że nie pasują Ci lub że kupiłeś zły rozmiar? Lub kupiłeś produkt marki Samsonite osobie bliskiej jako podarunek, ale produkt jej się nie podoba lub nie odpowiada jej rozmiar? Nie rozpaczaj! Jeśli towar nie jest zużyty lub uszkodzony, to zgodnie z prawem masz możliwość w wyznaczonym terminie zwrócić go lub wymienić na inny. Ze zwrotem towaru Samsonite większość klientów nie ma żadnego kłopotu. Wystarczy tylko odwiedzić sklep Samsonite z dowodem zakupu i z towarem, który chcesz zwrócić lub wymienić  i Samsonite zwróci Ci pieniądze lub ewentualnie będziesz mógł wybrać sobie inny produkt. Wybór zależy od Ciebie. Zwrot towaru Samsonite naprawdę jest bardzo prosty!

Samsonite – reklamacja

Jeśli po zakupu towaru Samsonite stwierdziłeś, że produkt jest uszkodzony lub nie posiada wystarczającą jakość, należy dany produkt reklamować. Możesz to zrobić bezpośrednio w sklepie Samsonite, w którym produkt kupiłeś. Podczas składania reklamacji  musisz posiadać dowód zakupu – paragon. Reklamacja Samsonite przebiega w następujący sposób: sprzedający odbierze towar reklamowany i do 30 dni musi zaznajomić Cię z wynikiem reklamacji. Jeśli reklamacja jest nieuzasadniona, produkt zostanie Ci zwrócony bez naprawy lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca Samsonite wywnioskuje, że twoja reklamacja jest uzasadniona, wykona naprawę produktu, zaoferuje Ci zwrot pieniędzy lub też może dojść do wymiany produktu na nowy. Uwaga! Jeśli sprzedawca do 30 dni nie poinformuje Cię o wyniku postępowania reklamacyjnego, masz prawo do odstąpienia od umowy i sprzedawca Samsonite jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za nieodpowiedni towar.

Podczas zakupu produktu Samsonite w sklepie online może zdarzyć się, że otrzymasz inny produkt niż ten, który zamówiłeś lub ewentualnie możesz otrzymać produkt uszkodzony. Na pewno z takim produktem nie zadowalaj się i domagaj się reklamacji u sprzedawcy Samsonite. Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub niewłaściwy towar, skontaktuj się ze sprzedawcą tak szybko, jak tylko to możliwe i zapoznaj się z kolejnym postępowaniem. Sprzedawca Samsonite jest powinien dostarczyć Ci na koszt własny odpowiedni produkt.

Samsonite outlet

Jeśli szukasz produkty Samsonite w niższej kategorii cenowej, nie musisz od razu sięgać po ubrania znoszone lub z secondhandu. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być Samsonite outlet. Samsonite outlet to sprzedaż towarów z kolekcji starszych. Chodzi o niesprzedane produkty z poprzednich sezonów lub lat. Samsonite outlet to zupełnie nowe, nienoszone produkty, które możesz zyskać w outlet sklepach za ułamek ich ceny pierwotnej. Nie wahaj się więc i znajdź najbliższy outlet sklep z marką Samsonite.

Samsonite kolekcja

Widziałeś już najnowszą kolekcję Samsonite? Nowości, które nam w regularnych odstępach przynosi marka Samsonite dosłownie zapierają dech w piersiach. Również ta najnowsza kolekcja potwierdza to twierdzenie. Świeżość, nowoczesność, elegancja i styl. To są odpowiednie atrybuty nowej kolekcji Samsonite. Przekonaj się o tym. Przejdź do galerii Samsonite i popatrz na wszystkie nowości.

Samsonite odzież

Odzież Samsonite jest od dawna bardzo popularna. Świadczy o tym sieć sklepów w całej Polsce, która co roku regularnie osiąga wysokich obrotów i kilka Samsonite sklepów online, w których można kupić produkty za rozsądne ceny. Jeśli szukasz odzież Samsonite, polecamy odwiedzić właśnie jeden ze sklepów online i znaleźć dla siebie ciekawy produkt Samsonite, który możesz zamówić bezpośrednio online lub później odwiedzając zwykły sklep Samsonite.