Nord

Produkty markowe

Nord online

Nasza strona Nord online oferuje przydatne informacje dotyczące marki, którą dotychczas może nie potrafiłeś znaleźć. Dowiesz się o sklepach marki Nord, ich godzinach otwarcia, znajdziesz mapy z najbliższymi sklepami, link na sprawdzone Nord sklepy online, ale również aktualny katalog czy też ulotkę. W razie problemów z zakupionym towarem marki Nord, doradzimy Ci, jak postępować w przypadku reklamacji lub zwrotu towaru. Można tutaj znaleźć ale i inne informacje. Czytaj więcej.

Nord Polska

Marka Nord działa oczywiście też w Polsce. Nord PL posiada sieć sklepów, które można znaleźć w kilku miastach polskich, może nawet w tym twoim. Pełna lista sklepów, godziny otwarcia i mapy znajdziesz poniżej.

Nord sklep online

Jeśli jesteś człowiekiem nowoczesnym i zakupy przez internet nie sprawiają Ci żadne kłopoty lub tylko nie chce Ci się biegać po sklepach, z pewnością docenisz możliwość kupić produkty marki Nord w sklepie online. Dużo osób szuka Nord sklep online tylko dlatego, by mogli obejrzeć sortyment i stwierdzić ceny poszczególnych produktów, ale zakupu dokonają raczej w sklepie zwykłym, by mogli towar zabrać do rąk i wypróbować go sobie.

Druga grupa ludzi robi to na odwrót – najpierw odwiedzi sklep Nord i przymierzy produk. Nie kupi go owszem od razu w sklepie, ale w zaciszu własnego domu poszuka Nord sklepy online i dopiero w tym najtańszym dokona zakupu. Obojętne jest, czy należysz do jednej czy drugiej grupy klientów, mamy dla Ciebie kilka wskazówek dotyczących Nord sklepów online. Do pola wyszukiwania znajdującego się poniżej wystarczy napisać „Nord sklep online” i kliknąć w „Szukaj sklepy online”. Następnie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania Nord sklepów online. Ogólnie obowiązuje, że najbardziej jakościowe wyniki znajdują się na pierwszym miejscu, dlatego polecamy odwiedzić właśnie te sklepy. Możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni Nord sklep online ze świetnymi cenami produktów.

Jeśli masz już doświadczenia z zakupami marki Nord w internecie i znasz jakościowy sklep online z produktami tej marki, możesz nam o nim napisać, bardzo chętnie opublikujemy go na naszych stronach internetowych pomagając tym innym gościom w poszukiwaniu Nord sklepów online.

Sklepy Nord

Jak już wspomniano, Nord posiada w Polsce sieć sklepów, w których możesz kupić jakościowe i markowe produkty. Jeśli więc nie chcesz korzystać z oferty żadnego Nord sklepu online, poniżej podajemy mapę sklepów Nord w pobliżu twojej miejscowości.

Katalog Nord

Katalogi Nord są znaczącym źródłem informacji o produktach tej marki. Oferują przegląd produktów, aktualne ceny, rabaty lub specialne oferty. Dziś jednak niemal wszystko można znaleźć w internecie, dlatego znaczenie katalogów zaczyna słabnąć. Również katalogów Nord już nie znajdziesz tyle co w przeszłości. Przecież bardziej prostsze jest wyszukać sobie Nord sklepy online bezpośrednio w zaciszu własnego domu porównując oferty i ceny różnych sprzedawców. Ponadto sklepy internetowe często oferują zniżki, czasami nawet czasowo ograniczone, więc możliwość natychmiastowego zakupu z domu może być wielką zaletą nawet jeśli chodzi o ceny. W Nord sklepach online po prostu zaoszczędzisz! Dlatego polecamy wyszukać sobie sklepy online za pośrednictwem wyszukiwarki znajdującej się powyżej. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Jeśli pomimo to chciałbyś znaleźć jakiś starszy lub aktualny katalog Nord, możesz to znów zrobić za pośrednictwem wyszukiwarki, tym razem jednak podajemy formularz dla wyszukiwania katalogów.  Do pola wyszukiwania napisz na przykład „katalog Nord 2015“ i kliknij w przycisk „Szukaj katalog“. Ponownie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania, z których wystarczy już wybrać sobie to, co Cię zaciekawi.

Nord Warszawa

Nord znajduje się także w naszej stolicy – w Warszawie. W tym mieście można na pewno znaleźć  największą ilość sprzedawców i sklepów marki Nord. Jeśli chcesz poszukać wszystkie sklepy lub cokolwiek, co dotyczy Nord Warszawa, polecamy tą stronę – Nord Warszawa.

Nord Kraków

Próbujesz znaleźć markę Nord w Krakowie? Nie możemy w stu procentach potwierdzić Ci, że sklep Nord znajdziesz również w tym mieście, bowiem znajduje się tutaj mniej sklepów. Jeśli nie jesteś pewien, czy w Krakowie znajdują się sklepy Nord lub chciałbyś zyskać więcej informacji na temat działalności w Krakowie, odwiedź Nord Kraków.

Godziny otwarcia Nord

Jeśli chcesz odwiedzić sklep Nord i nie jesteś pewien, od i do której jest on otwarty, wystarczy odwiedzić stronę internetową centrum handlowego, w którym sklep znajduje się i tam w bardzo prosty sposób znajdziesz godziny otwarcia. Jeśli twój sklep Nord nie znajduje się w żadnym centrum handlowym ani w domie handlowym, spróbuj poszukać go podając nazwę marki i adres sklepu. Większość sprzedawców ma dziś już własne strony internetowe, więc pożądaną informację na pewno bez problemów znajdziesz. I kiedy będziesz już na stronie internetowej, możliwe jest, że będzie ona zawierać również sklep online, będziesz więc mógł kupić sobie produkty Nord bezpośrednio za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Zaoszczędzisz czas poszukiwaniem godzin otwarcia Nord i wędrówkami po sklepach. Szybkie i efektywne. I często nawet też tańsze niż w sklepach zwykłych.

Większość sklepów ma godziny otwarcia od 9:00 do 17:00 aż 18:00 i są otwarte od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są sklepy Nord w dużych centrach handlowych, gdzie godziny otwarcia są dłuższe niż w typowych mniejszych sklepach i to zazwyczaj od 9:00 do 21:00 i również w weekendy i święta. Jeśli więc masz możliwość chodzić na zakupy do centrów handlowych, tylko trudno napotkasz zamknięty sklep Nord.

Nord ulotka

Nie masz w swojej skrzynce pocztowej aktualną ulotkę Nord? Możliwe jest, że Nord przestaje inwestować w reklamę drukowaną i przechodzi na online propagację swoich produktów i marki. Pomimo to ciągle wolisz być na bieżąco informowany o ofertach, nowościach i rabatach marki Nord? Śledź ją online! Zapisz się do naszego newslettera lub dodaj sobie naszą stronę internetową na Facebook, Google+ lub Twitter i bądź zawsze poinformowany o marce Nord.

Zwrot towaru Nord

Kupiłeś dla siebie produkty Nord i później w domu stwierdziłeś, że nie pasują Ci lub że kupiłeś zły rozmiar? Lub kupiłeś produkt marki Nord osobie bliskiej jako podarunek, ale produkt jej się nie podoba lub nie odpowiada jej rozmiar? Nie rozpaczaj! Jeśli towar nie jest zużyty lub uszkodzony, to zgodnie z prawem masz możliwość w wyznaczonym terminie zwrócić go lub wymienić na inny. Ze zwrotem towaru Nord większość klientów nie ma żadnego kłopotu. Wystarczy tylko odwiedzić sklep Nord z dowodem zakupu i z towarem, który chcesz zwrócić lub wymienić  i Nord zwróci Ci pieniądze lub ewentualnie będziesz mógł wybrać sobie inny produkt. Wybór zależy od Ciebie. Zwrot towaru Nord naprawdę jest bardzo prosty!

Nord – reklamacja

Jeśli po zakupu towaru Nord stwierdziłeś, że produkt jest uszkodzony lub nie posiada wystarczającą jakość, należy dany produkt reklamować. Możesz to zrobić bezpośrednio w sklepie Nord, w którym produkt kupiłeś. Podczas składania reklamacji  musisz posiadać dowód zakupu – paragon. Reklamacja Nord przebiega w następujący sposób: sprzedający odbierze towar reklamowany i do 30 dni musi zaznajomić Cię z wynikiem reklamacji. Jeśli reklamacja jest nieuzasadniona, produkt zostanie Ci zwrócony bez naprawy lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca Nord wywnioskuje, że twoja reklamacja jest uzasadniona, wykona naprawę produktu, zaoferuje Ci zwrot pieniędzy lub też może dojść do wymiany produktu na nowy. Uwaga! Jeśli sprzedawca do 30 dni nie poinformuje Cię o wyniku postępowania reklamacyjnego, masz prawo do odstąpienia od umowy i sprzedawca Nord jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za nieodpowiedni towar.

Podczas zakupu produktu Nord w sklepie online może zdarzyć się, że otrzymasz inny produkt niż ten, który zamówiłeś lub ewentualnie możesz otrzymać produkt uszkodzony. Na pewno z takim produktem nie zadowalaj się i domagaj się reklamacji u sprzedawcy Nord. Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub niewłaściwy towar, skontaktuj się ze sprzedawcą tak szybko, jak tylko to możliwe i zapoznaj się z kolejnym postępowaniem. Sprzedawca Nord jest powinien dostarczyć Ci na koszt własny odpowiedni produkt.

Nord outlet

Jeśli szukasz produkty Nord w niższej kategorii cenowej, nie musisz od razu sięgać po ubrania znoszone lub z secondhandu. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być Nord outlet. Nord outlet to sprzedaż towarów z kolekcji starszych. Chodzi o niesprzedane produkty z poprzednich sezonów lub lat. Nord outlet to zupełnie nowe, nienoszone produkty, które możesz zyskać w outlet sklepach za ułamek ich ceny pierwotnej. Nie wahaj się więc i znajdź najbliższy outlet sklep z marką Nord.

Nord kolekcja

Widziałeś już najnowszą kolekcję Nord? Nowości, które nam w regularnych odstępach przynosi marka Nord dosłownie zapierają dech w piersiach. Również ta najnowsza kolekcja potwierdza to twierdzenie. Świeżość, nowoczesność, elegancja i styl. To są odpowiednie atrybuty nowej kolekcji Nord. Przekonaj się o tym. Przejdź do galerii Nord i popatrz na wszystkie nowości.

Nord odzież

Odzież Nord jest od dawna bardzo popularna. Świadczy o tym sieć sklepów w całej Polsce, która co roku regularnie osiąga wysokich obrotów i kilka Nord sklepów online, w których można kupić produkty za rozsądne ceny. Jeśli szukasz odzież Nord, polecamy odwiedzić właśnie jeden ze sklepów online i znaleźć dla siebie ciekawy produkt Nord, który możesz zamówić bezpośrednio online lub później odwiedzając zwykły sklep Nord.