Konsul

Produkty markowe

Konsul online

Nasza strona Konsul online oferuje przydatne informacje dotyczące marki, którą dotychczas może nie potrafiłeś znaleźć. Dowiesz się o sklepach marki Konsul, ich godzinach otwarcia, znajdziesz mapy z najbliższymi sklepami, link na sprawdzone Konsul sklepy online, ale również aktualny katalog czy też ulotkę. W razie problemów z zakupionym towarem marki Konsul, doradzimy Ci, jak postępować w przypadku reklamacji lub zwrotu towaru. Można tutaj znaleźć ale i inne informacje. Czytaj więcej.

Konsul Polska

Marka Konsul działa oczywiście też w Polsce. Konsul PL posiada sieć sklepów, które można znaleźć w kilku miastach polskich, może nawet w tym twoim. Pełna lista sklepów, godziny otwarcia i mapy znajdziesz poniżej.

Konsul sklep online

Jeśli jesteś człowiekiem nowoczesnym i zakupy przez internet nie sprawiają Ci żadne kłopoty lub tylko nie chce Ci się biegać po sklepach, z pewnością docenisz możliwość kupić produkty marki Konsul w sklepie online. Dużo osób szuka Konsul sklep online tylko dlatego, by mogli obejrzeć sortyment i stwierdzić ceny poszczególnych produktów, ale zakupu dokonają raczej w sklepie zwykłym, by mogli towar zabrać do rąk i wypróbować go sobie.

Druga grupa ludzi robi to na odwrót – najpierw odwiedzi sklep Konsul i przymierzy produk. Nie kupi go owszem od razu w sklepie, ale w zaciszu własnego domu poszuka Konsul sklepy online i dopiero w tym najtańszym dokona zakupu. Obojętne jest, czy należysz do jednej czy drugiej grupy klientów, mamy dla Ciebie kilka wskazówek dotyczących Konsul sklepów online. Do pola wyszukiwania znajdującego się poniżej wystarczy napisać „Konsul sklep online” i kliknąć w „Szukaj sklepy online”. Następnie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania Konsul sklepów online. Ogólnie obowiązuje, że najbardziej jakościowe wyniki znajdują się na pierwszym miejscu, dlatego polecamy odwiedzić właśnie te sklepy. Możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni Konsul sklep online ze świetnymi cenami produktów.

Jeśli masz już doświadczenia z zakupami marki Konsul w internecie i znasz jakościowy sklep online z produktami tej marki, możesz nam o nim napisać, bardzo chętnie opublikujemy go na naszych stronach internetowych pomagając tym innym gościom w poszukiwaniu Konsul sklepów online.

Sklepy Konsul

Jak już wspomniano, Konsul posiada w Polsce sieć sklepów, w których możesz kupić jakościowe i markowe produkty. Jeśli więc nie chcesz korzystać z oferty żadnego Konsul sklepu online, poniżej podajemy mapę sklepów Konsul w pobliżu twojej miejscowości.

Katalog Konsul

Katalogi Konsul są znaczącym źródłem informacji o produktach tej marki. Oferują przegląd produktów, aktualne ceny, rabaty lub specialne oferty. Dziś jednak niemal wszystko można znaleźć w internecie, dlatego znaczenie katalogów zaczyna słabnąć. Również katalogów Konsul już nie znajdziesz tyle co w przeszłości. Przecież bardziej prostsze jest wyszukać sobie Konsul sklepy online bezpośrednio w zaciszu własnego domu porównując oferty i ceny różnych sprzedawców. Ponadto sklepy internetowe często oferują zniżki, czasami nawet czasowo ograniczone, więc możliwość natychmiastowego zakupu z domu może być wielką zaletą nawet jeśli chodzi o ceny. W Konsul sklepach online po prostu zaoszczędzisz! Dlatego polecamy wyszukać sobie sklepy online za pośrednictwem wyszukiwarki znajdującej się powyżej. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Jeśli pomimo to chciałbyś znaleźć jakiś starszy lub aktualny katalog Konsul, możesz to znów zrobić za pośrednictwem wyszukiwarki, tym razem jednak podajemy formularz dla wyszukiwania katalogów.  Do pola wyszukiwania napisz na przykład „katalog Konsul 2015“ i kliknij w przycisk „Szukaj katalog“. Ponownie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania, z których wystarczy już wybrać sobie to, co Cię zaciekawi.

Konsul Warszawa

Konsul znajduje się także w naszej stolicy – w Warszawie. W tym mieście można na pewno znaleźć  największą ilość sprzedawców i sklepów marki Konsul. Jeśli chcesz poszukać wszystkie sklepy lub cokolwiek, co dotyczy Konsul Warszawa, polecamy tą stronę – Konsul Warszawa.

Konsul Kraków

Próbujesz znaleźć markę Konsul w Krakowie? Nie możemy w stu procentach potwierdzić Ci, że sklep Konsul znajdziesz również w tym mieście, bowiem znajduje się tutaj mniej sklepów. Jeśli nie jesteś pewien, czy w Krakowie znajdują się sklepy Konsul lub chciałbyś zyskać więcej informacji na temat działalności w Krakowie, odwiedź Konsul Kraków.

Godziny otwarcia Konsul

Jeśli chcesz odwiedzić sklep Konsul i nie jesteś pewien, od i do której jest on otwarty, wystarczy odwiedzić stronę internetową centrum handlowego, w którym sklep znajduje się i tam w bardzo prosty sposób znajdziesz godziny otwarcia. Jeśli twój sklep Konsul nie znajduje się w żadnym centrum handlowym ani w domie handlowym, spróbuj poszukać go podając nazwę marki i adres sklepu. Większość sprzedawców ma dziś już własne strony internetowe, więc pożądaną informację na pewno bez problemów znajdziesz. I kiedy będziesz już na stronie internetowej, możliwe jest, że będzie ona zawierać również sklep online, będziesz więc mógł kupić sobie produkty Konsul bezpośrednio za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Zaoszczędzisz czas poszukiwaniem godzin otwarcia Konsul i wędrówkami po sklepach. Szybkie i efektywne. I często nawet też tańsze niż w sklepach zwykłych.

Większość sklepów ma godziny otwarcia od 9:00 do 17:00 aż 18:00 i są otwarte od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są sklepy Konsul w dużych centrach handlowych, gdzie godziny otwarcia są dłuższe niż w typowych mniejszych sklepach i to zazwyczaj od 9:00 do 21:00 i również w weekendy i święta. Jeśli więc masz możliwość chodzić na zakupy do centrów handlowych, tylko trudno napotkasz zamknięty sklep Konsul.

Konsul ulotka

Nie masz w swojej skrzynce pocztowej aktualną ulotkę Konsul? Możliwe jest, że Konsul przestaje inwestować w reklamę drukowaną i przechodzi na online propagację swoich produktów i marki. Pomimo to ciągle wolisz być na bieżąco informowany o ofertach, nowościach i rabatach marki Konsul? Śledź ją online! Zapisz się do naszego newslettera lub dodaj sobie naszą stronę internetową na Facebook, Google+ lub Twitter i bądź zawsze poinformowany o marce Konsul.

Zwrot towaru Konsul

Kupiłeś dla siebie produkty Konsul i później w domu stwierdziłeś, że nie pasują Ci lub że kupiłeś zły rozmiar? Lub kupiłeś produkt marki Konsul osobie bliskiej jako podarunek, ale produkt jej się nie podoba lub nie odpowiada jej rozmiar? Nie rozpaczaj! Jeśli towar nie jest zużyty lub uszkodzony, to zgodnie z prawem masz możliwość w wyznaczonym terminie zwrócić go lub wymienić na inny. Ze zwrotem towaru Konsul większość klientów nie ma żadnego kłopotu. Wystarczy tylko odwiedzić sklep Konsul z dowodem zakupu i z towarem, który chcesz zwrócić lub wymienić  i Konsul zwróci Ci pieniądze lub ewentualnie będziesz mógł wybrać sobie inny produkt. Wybór zależy od Ciebie. Zwrot towaru Konsul naprawdę jest bardzo prosty!

Konsul – reklamacja

Jeśli po zakupu towaru Konsul stwierdziłeś, że produkt jest uszkodzony lub nie posiada wystarczającą jakość, należy dany produkt reklamować. Możesz to zrobić bezpośrednio w sklepie Konsul, w którym produkt kupiłeś. Podczas składania reklamacji  musisz posiadać dowód zakupu – paragon. Reklamacja Konsul przebiega w następujący sposób: sprzedający odbierze towar reklamowany i do 30 dni musi zaznajomić Cię z wynikiem reklamacji. Jeśli reklamacja jest nieuzasadniona, produkt zostanie Ci zwrócony bez naprawy lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca Konsul wywnioskuje, że twoja reklamacja jest uzasadniona, wykona naprawę produktu, zaoferuje Ci zwrot pieniędzy lub też może dojść do wymiany produktu na nowy. Uwaga! Jeśli sprzedawca do 30 dni nie poinformuje Cię o wyniku postępowania reklamacyjnego, masz prawo do odstąpienia od umowy i sprzedawca Konsul jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za nieodpowiedni towar.

Podczas zakupu produktu Konsul w sklepie online może zdarzyć się, że otrzymasz inny produkt niż ten, który zamówiłeś lub ewentualnie możesz otrzymać produkt uszkodzony. Na pewno z takim produktem nie zadowalaj się i domagaj się reklamacji u sprzedawcy Konsul. Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub niewłaściwy towar, skontaktuj się ze sprzedawcą tak szybko, jak tylko to możliwe i zapoznaj się z kolejnym postępowaniem. Sprzedawca Konsul jest powinien dostarczyć Ci na koszt własny odpowiedni produkt.

Konsul outlet

Jeśli szukasz produkty Konsul w niższej kategorii cenowej, nie musisz od razu sięgać po ubrania znoszone lub z secondhandu. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być Konsul outlet. Konsul outlet to sprzedaż towarów z kolekcji starszych. Chodzi o niesprzedane produkty z poprzednich sezonów lub lat. Konsul outlet to zupełnie nowe, nienoszone produkty, które możesz zyskać w outlet sklepach za ułamek ich ceny pierwotnej. Nie wahaj się więc i znajdź najbliższy outlet sklep z marką Konsul.

Konsul kolekcja

Widziałeś już najnowszą kolekcję Konsul? Nowości, które nam w regularnych odstępach przynosi marka Konsul dosłownie zapierają dech w piersiach. Również ta najnowsza kolekcja potwierdza to twierdzenie. Świeżość, nowoczesność, elegancja i styl. To są odpowiednie atrybuty nowej kolekcji Konsul. Przekonaj się o tym. Przejdź do galerii Konsul i popatrz na wszystkie nowości.

Konsul odzież

Odzież Konsul jest od dawna bardzo popularna. Świadczy o tym sieć sklepów w całej Polsce, która co roku regularnie osiąga wysokich obrotów i kilka Konsul sklepów online, w których można kupić produkty za rozsądne ceny. Jeśli szukasz odzież Konsul, polecamy odwiedzić właśnie jeden ze sklepów online i znaleźć dla siebie ciekawy produkt Konsul, który możesz zamówić bezpośrednio online lub później odwiedzając zwykły sklep Konsul.