McArthur

Produkty markowe

McArthur online

Nasza strona McArthur online oferuje przydatne informacje dotyczące marki, którą dotychczas może nie potrafiłeś znaleźć. Dowiesz się o sklepach marki McArthur, ich godzinach otwarcia, znajdziesz mapy z najbliższymi sklepami, link na sprawdzone McArthur sklepy online, ale również aktualny katalog czy też ulotkę. W razie problemów z zakupionym towarem marki McArthur, doradzimy Ci, jak postępować w przypadku reklamacji lub zwrotu towaru. Można tutaj znaleźć ale i inne informacje. Czytaj więcej.

McArthur Polska

Marka McArthur działa oczywiście też w Polsce. McArthur PL posiada sieć sklepów, które można znaleźć w kilku miastach polskich, może nawet w tym twoim. Pełna lista sklepów, godziny otwarcia i mapy znajdziesz poniżej.

McArthur sklep online

Jeśli jesteś człowiekiem nowoczesnym i zakupy przez internet nie sprawiają Ci żadne kłopoty lub tylko nie chce Ci się biegać po sklepach, z pewnością docenisz możliwość kupić produkty marki McArthur w sklepie online. Dużo osób szuka McArthur sklep online tylko dlatego, by mogli obejrzeć sortyment i stwierdzić ceny poszczególnych produktów, ale zakupu dokonają raczej w sklepie zwykłym, by mogli towar zabrać do rąk i wypróbować go sobie.

Druga grupa ludzi robi to na odwrót – najpierw odwiedzi sklep McArthur i przymierzy produk. Nie kupi go owszem od razu w sklepie, ale w zaciszu własnego domu poszuka McArthur sklepy online i dopiero w tym najtańszym dokona zakupu. Obojętne jest, czy należysz do jednej czy drugiej grupy klientów, mamy dla Ciebie kilka wskazówek dotyczących McArthur sklepów online. Do pola wyszukiwania znajdującego się poniżej wystarczy napisać „McArthur sklep online” i kliknąć w „Szukaj sklepy online”. Następnie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania McArthur sklepów online. Ogólnie obowiązuje, że najbardziej jakościowe wyniki znajdują się na pierwszym miejscu, dlatego polecamy odwiedzić właśnie te sklepy. Możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni McArthur sklep online ze świetnymi cenami produktów.

Jeśli masz już doświadczenia z zakupami marki McArthur w internecie i znasz jakościowy sklep online z produktami tej marki, możesz nam o nim napisać, bardzo chętnie opublikujemy go na naszych stronach internetowych pomagając tym innym gościom w poszukiwaniu McArthur sklepów online.

Sklepy McArthur

Jak już wspomniano, McArthur posiada w Polsce sieć sklepów, w których możesz kupić jakościowe i markowe produkty. Jeśli więc nie chcesz korzystać z oferty żadnego McArthur sklepu online, poniżej podajemy mapę sklepów McArthur w pobliżu twojej miejscowości.

Katalog McArthur

Katalogi McArthur są znaczącym źródłem informacji o produktach tej marki. Oferują przegląd produktów, aktualne ceny, rabaty lub specialne oferty. Dziś jednak niemal wszystko można znaleźć w internecie, dlatego znaczenie katalogów zaczyna słabnąć. Również katalogów McArthur już nie znajdziesz tyle co w przeszłości. Przecież bardziej prostsze jest wyszukać sobie McArthur sklepy online bezpośrednio w zaciszu własnego domu porównując oferty i ceny różnych sprzedawców. Ponadto sklepy internetowe często oferują zniżki, czasami nawet czasowo ograniczone, więc możliwość natychmiastowego zakupu z domu może być wielką zaletą nawet jeśli chodzi o ceny. W McArthur sklepach online po prostu zaoszczędzisz! Dlatego polecamy wyszukać sobie sklepy online za pośrednictwem wyszukiwarki znajdującej się powyżej. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Jeśli pomimo to chciałbyś znaleźć jakiś starszy lub aktualny katalog McArthur, możesz to znów zrobić za pośrednictwem wyszukiwarki, tym razem jednak podajemy formularz dla wyszukiwania katalogów.  Do pola wyszukiwania napisz na przykład „katalog McArthur 2015“ i kliknij w przycisk „Szukaj katalog“. Ponownie pojawią Ci się wyniki wyszukiwania, z których wystarczy już wybrać sobie to, co Cię zaciekawi.

McArthur Warszawa

McArthur znajduje się także w naszej stolicy – w Warszawie. W tym mieście można na pewno znaleźć  największą ilość sprzedawców i sklepów marki McArthur. Jeśli chcesz poszukać wszystkie sklepy lub cokolwiek, co dotyczy McArthur Warszawa, polecamy tą stronę – McArthur Warszawa.

McArthur Kraków

Próbujesz znaleźć markę McArthur w Krakowie? Nie możemy w stu procentach potwierdzić Ci, że sklep McArthur znajdziesz również w tym mieście, bowiem znajduje się tutaj mniej sklepów. Jeśli nie jesteś pewien, czy w Krakowie znajdują się sklepy McArthur lub chciałbyś zyskać więcej informacji na temat działalności w Krakowie, odwiedź McArthur Kraków.

Godziny otwarcia McArthur

Jeśli chcesz odwiedzić sklep McArthur i nie jesteś pewien, od i do której jest on otwarty, wystarczy odwiedzić stronę internetową centrum handlowego, w którym sklep znajduje się i tam w bardzo prosty sposób znajdziesz godziny otwarcia. Jeśli twój sklep McArthur nie znajduje się w żadnym centrum handlowym ani w domie handlowym, spróbuj poszukać go podając nazwę marki i adres sklepu. Większość sprzedawców ma dziś już własne strony internetowe, więc pożądaną informację na pewno bez problemów znajdziesz. I kiedy będziesz już na stronie internetowej, możliwe jest, że będzie ona zawierać również sklep online, będziesz więc mógł kupić sobie produkty McArthur bezpośrednio za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Zaoszczędzisz czas poszukiwaniem godzin otwarcia McArthur i wędrówkami po sklepach. Szybkie i efektywne. I często nawet też tańsze niż w sklepach zwykłych.

Większość sklepów ma godziny otwarcia od 9:00 do 17:00 aż 18:00 i są otwarte od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są sklepy McArthur w dużych centrach handlowych, gdzie godziny otwarcia są dłuższe niż w typowych mniejszych sklepach i to zazwyczaj od 9:00 do 21:00 i również w weekendy i święta. Jeśli więc masz możliwość chodzić na zakupy do centrów handlowych, tylko trudno napotkasz zamknięty sklep McArthur.

McArthur ulotka

Nie masz w swojej skrzynce pocztowej aktualną ulotkę McArthur? Możliwe jest, że McArthur przestaje inwestować w reklamę drukowaną i przechodzi na online propagację swoich produktów i marki. Pomimo to ciągle wolisz być na bieżąco informowany o ofertach, nowościach i rabatach marki McArthur? Śledź ją online! Zapisz się do naszego newslettera lub dodaj sobie naszą stronę internetową na Facebook, Google+ lub Twitter i bądź zawsze poinformowany o marce McArthur.

Zwrot towaru McArthur

Kupiłeś dla siebie produkty McArthur i później w domu stwierdziłeś, że nie pasują Ci lub że kupiłeś zły rozmiar? Lub kupiłeś produkt marki McArthur osobie bliskiej jako podarunek, ale produkt jej się nie podoba lub nie odpowiada jej rozmiar? Nie rozpaczaj! Jeśli towar nie jest zużyty lub uszkodzony, to zgodnie z prawem masz możliwość w wyznaczonym terminie zwrócić go lub wymienić na inny. Ze zwrotem towaru McArthur większość klientów nie ma żadnego kłopotu. Wystarczy tylko odwiedzić sklep McArthur z dowodem zakupu i z towarem, który chcesz zwrócić lub wymienić  i McArthur zwróci Ci pieniądze lub ewentualnie będziesz mógł wybrać sobie inny produkt. Wybór zależy od Ciebie. Zwrot towaru McArthur naprawdę jest bardzo prosty!

McArthur – reklamacja

Jeśli po zakupu towaru McArthur stwierdziłeś, że produkt jest uszkodzony lub nie posiada wystarczającą jakość, należy dany produkt reklamować. Możesz to zrobić bezpośrednio w sklepie McArthur, w którym produkt kupiłeś. Podczas składania reklamacji  musisz posiadać dowód zakupu – paragon. Reklamacja McArthur przebiega w następujący sposób: sprzedający odbierze towar reklamowany i do 30 dni musi zaznajomić Cię z wynikiem reklamacji. Jeśli reklamacja jest nieuzasadniona, produkt zostanie Ci zwrócony bez naprawy lub zwrotu pieniędzy. Jeśli sprzedawca McArthur wywnioskuje, że twoja reklamacja jest uzasadniona, wykona naprawę produktu, zaoferuje Ci zwrot pieniędzy lub też może dojść do wymiany produktu na nowy. Uwaga! Jeśli sprzedawca do 30 dni nie poinformuje Cię o wyniku postępowania reklamacyjnego, masz prawo do odstąpienia od umowy i sprzedawca McArthur jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za nieodpowiedni towar.

Podczas zakupu produktu McArthur w sklepie online może zdarzyć się, że otrzymasz inny produkt niż ten, który zamówiłeś lub ewentualnie możesz otrzymać produkt uszkodzony. Na pewno z takim produktem nie zadowalaj się i domagaj się reklamacji u sprzedawcy McArthur. Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub niewłaściwy towar, skontaktuj się ze sprzedawcą tak szybko, jak tylko to możliwe i zapoznaj się z kolejnym postępowaniem. Sprzedawca McArthur jest powinien dostarczyć Ci na koszt własny odpowiedni produkt.

McArthur outlet

Jeśli szukasz produkty McArthur w niższej kategorii cenowej, nie musisz od razu sięgać po ubrania znoszone lub z secondhandu. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być McArthur outlet. McArthur outlet to sprzedaż towarów z kolekcji starszych. Chodzi o niesprzedane produkty z poprzednich sezonów lub lat. McArthur outlet to zupełnie nowe, nienoszone produkty, które możesz zyskać w outlet sklepach za ułamek ich ceny pierwotnej. Nie wahaj się więc i znajdź najbliższy outlet sklep z marką McArthur.

McArthur kolekcja

Widziałeś już najnowszą kolekcję McArthur? Nowości, które nam w regularnych odstępach przynosi marka McArthur dosłownie zapierają dech w piersiach. Również ta najnowsza kolekcja potwierdza to twierdzenie. Świeżość, nowoczesność, elegancja i styl. To są odpowiednie atrybuty nowej kolekcji McArthur. Przekonaj się o tym. Przejdź do galerii McArthur i popatrz na wszystkie nowości.

McArthur odzież

Odzież McArthur jest od dawna bardzo popularna. Świadczy o tym sieć sklepów w całej Polsce, która co roku regularnie osiąga wysokich obrotów i kilka McArthur sklepów online, w których można kupić produkty za rozsądne ceny. Jeśli szukasz odzież McArthur, polecamy odwiedzić właśnie jeden ze sklepów online i znaleźć dla siebie ciekawy produkt McArthur, który możesz zamówić bezpośrednio online lub później odwiedzając zwykły sklep McArthur.

McArthur newsletter

Bądź w kontakcie ze swoją ulubioną marką! Zapisz się do newslettera i będziesz otrzymywał regularne informacje na temat aktualnych zniżek, wydarzeń lub wyprzedaży McArthur bezpośrednio do twojej skrzynki pocztowej. Zapisz się do McArthur newslettera:

Znajdziesz przydatne informacje również o innych markach. Wystarczy wybrać z oferty w menu lub skorzystać z pola wyszukiwania i od razu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.